Moosakhani
تیلر بخریم یا تراکتور دوچرخ؟
نویسنده: راشاماشین
مدت زمان مطالعه: 1:35
دیدگاه: 0

تیلر بخریم یا تراکتور دوچرخ؟

4/5 - (5 امتیاز)

تیلر بخریم یا تراکتور دوچرخ؟ از تیلر و تراکتورهای دوچرخ برای عملیات شخم زنی و خاک ورزی زمین های کشاورزی استفاده می شود. اگر کشاورز هستید یا قصد خرید یکی از این ماشین های دوست داشتنی را دارید؛ اما بر سر دوراهی قرار گرفته اید که تیلر بخریم یا تراکتور دو چرخ؛ با سایت راشا ماشین همراه شوید تا به شما بگوییم کدام یک از این دو محصول برای شما مناسب تر است. تولید تیلر و تراکتورهای دوچرخ با هدف کاهش هزینه، کارایی بهتر در کشاورزی و تولید محصولات باکیفیت، آینده‌ای روشن را در مقابل صنعت کشاورزی ایران رقم می زند. با استفاده از این ماشین های پیشرفته شما این فرصت را دارید که به طور موثرتری بر نیازهای مزارع خود نظارت کنید، در وقت و هزینه های خود از جمله تامین کارگر صرفه جویی کنید؛ و از بذرها، کودها و سموم دفع آفات به خوبی استفاده نمایید.

قدرت تیلر و تراکتورهای دوچرخ

تیلر بخرید یا تراکتور دوچرخ؟

 

انواع تیلر و تراکتورهای دوچرخ بر اساس موتوری که روی آن نصب می شود در دو نوع بنزینی و دیزلی ارائه می شود. قدرت و توان هر کدام از این مدل ها متفاوت می باشد. نوع دیزلی تیلر و تراکتورهای دو چرخ برای امور کشاورزی سنگین مناسب است. مدل بنزینی این دو محصول هم در زمین های کوچک و عملیات سبک کشاورزی کاربرد بیشتری دارد. شما می بایست در گام اول متراژ زمین خود را مورد بررسی قرار دهید، حجم کار خود را ارزیابی کنید و برآورد درستی از میزان عملیات شخم زنی و خاک ورزی خود داشته باشید.

هر کدام از این عوامل می تواند بر نوع و توان محصولی که می خرید تاثیرگذار باشد.

تنوع اداوات الحاقی

در تیلر ها ادوات محدودی مثل روتیواتور یا خیش روی دستگاه قابل نصب است. در تراکتور های دوچرخ امکان نصب انواع بیشتری از ادوات کشاورزی وجود دارد. تنوع ادوات الحاقی در تراکتورهای دوچرخ بیشتر است. به همین دلیل نیازهای بیشتری از کشاورزان را مرتفع می کند.

به طور کلی به این معنی که با خرید تراکتوردوچرخ خود را بی نیاز از خرید انواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی می کنید. در قدم اول ممکن است قیمت تراکتور دوچرخ نصبت به تیلر بالاتر به نظر برسد ولی به در نظر گرفتن قابلیت های تراکتورهای دورچرخ ، خهرید این دستگاه منطقی تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

 

تراکتور دوچرخ ایتالیایی bcs 728

 

فرمان تیلرها و تراکتورهای دوچرخ

طراحی بیشتر تیلر ها به گونه ای است که فقط از قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار است؛ اما مهندسی فرمان تراکتور های دوچرخ کاملا متفاوت است. در تراکتورهای دوچرخ اپراتور می تواند علاوه بر تنظیم ارتفاع فرمان بر اساس قد خود، فرمان را در زوایای مختلف بچرخاند و به راحتی پشت دستگاه حرکت کند.مفهوم فرمان متحرک در تیلر ها و تراکتورهیدوچرخ معنای متفاوتی دارند ،به این صورت که در تیلر ها فرمان متحرک به جابجایی دستی فرمان ( پیج و مهره ) و چرخاندن فرمان به طرفین و بالا پایین می باشد. ولی در تراکتورهای دوچرخ با استفاده از شاسی هایی برای جابجایی فرمان به طرفین و بالا پایین استفاده می شود.

زمانی که فرمان دستگاه را به طرفین جابجا می کنید و در زمان شخم زنی پا بر روی قسمت شخم زده شده نمی گذارید.

ایمنی و ارتعاش فرمان

در تیلرها هنگام عملیات خاک ورزی ارتعاشات زیادی به اپراتور منتقل می شود، دلیل اصلی این اتفاق نبود چرخ و جایگزین کردن تیغه با چرخ ها می باشد. در تراکتور های دوچرخ ادوات خاک ورزی در قسمت پشت تراکتور نصب می شود. به همین دلیل اپراتور ارتعاشات کمتری احساس می کند. این امر موجب می شود راننده کنترل بهتری روی دستگاه و عملیات خاک ورزی داشته باشد.

تیغه های روتیواتور

معمولا در تیلرها، تیغه های روتیواتور جایگزین چرخ ها می شود؛ اما در تراکتورهای دوچرخ تیغه ها به قسمت پشت تراکتور نصب می گردد. این شرایط، کنترل و هدایت تراکتورهای دوچرخ را ساده تر می کند. این ویژگی تراکتورهای دوچرخ را همانند تراکترهای چهارچرخ می باشد

تیلر بخریم یا تراکتور دوچرخ ؟! کاربرد هرکدام چیست؟

تیلر برای شخم زنی انواع زمین، سبک کردن خاک سنگین و خرد کردن لایه های سخت و کلوخه ای طراحی شده است. تراکتورهای دوچرخ کاربرد بیشتری دارند. امکان نصب ادوات گوناگون مثل کلتیواتور تراکتورهای دوچرخ را به یک ماشین همه کاره در زمین های کشاورزی تبدیل کرده است. با نصب کولتیواتور، تراکتورهای دوچرخ می تواند علاوه بر خاک ورزی های عمق زیاد، در سطح بالایی و عمق کم هم عملیات خاک ورزی را انجام دهد.

اصلی ترین تفاوت این دو که در نگاه اول می توان متوجه شد ، محل نصب ادوات الحاقی این دو می باشد. به این صورت که در تیلرها تیغه های روتیواتور به جای تیغه ها نصب می شود و در تراکتورهایی دوچرخ ادوات به پشت دستگاه نصب می شوند.

 

تفاوت تراکتور دوچرخ و تیلر از لحاظ قیمت

قیمت تراکتورهای دوچرخ با توجه به قابلیت های زیاد آن نسبت به تیلر ها بیشتر است. بنابراین اگر مساحت زمین شما چندان بزرگ نیست و یا عملیات کشاورزی سبکی دارید انتخاب تیلرگزینه بهتری برای شماست. ولی این هزینه بالا با در نظر گرفتن قابلیت های دستگاه قیمتی معقول و منطقی به نظر می آید.

لیست قیمت تراکتور دوچرخ

 

خرید تیلر کاما کاما اورجینال

 

شناسایی بهترین فرصت برای خرید

ماشین های کشاورزی در فصل های گرم و زمان های درو و برداشت محصولات فروش بیشتری دارند. اگر می خواهید کمی کمتر از قیمت واقعی هزینه کنید بهتر است در زمستان یا پاییز برای خرید انواع تیلر و تراکتورهای دوچرخ اقدام کنید. بعضی از شرکت ها به مناسبت های مختلف مثل نوروز و … جشنواره های پرتخفیفی برگزار می کنند. این جشنواره ها هم به نفع فروشنده است و هم خریدار. اگر بتوانید در یکی از این جشنواره ها خرید خود را انجام دهید تخفیف خوبی شامل حالتان می شود.

 

لازم به ذکر است راشاماشین به منظور رفاه حال مشترین اقدام به فروش اقساطی محصولات خود کرده است.

خرید قسطی تیلر تراکتور دوچرخ

 

خرید اینترنتی تیلر و تراکتور دوچرخ تیلر بخریم یا تراکتور دوچرخ؟

خرید اینترنتی روشی مقرون به صرفه برای کسانی است که میخواهند در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنند. خرید اینترنتی تیلر و تراکتورهای دوچرخ دردسرهای حمل و نقل خرید حضوری را ندارد. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید شناسایی یک فروشگاه مطمئن ماشین آلات کشاورزی است که هم معتبر باشد و هم از تنوع کافی محصولات برخوردار باشد. بعضی از فروشگاه های اینترنتی با امکان ارسال رایگان کالای خود به سراسر کشور خدمت بزرگی به کشاورزان و زارعان این مرز و بوم می دهند.  امکان مقایسه راحت و آسان تیلر و تراکتورهای دو چرخ  یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی ماشین های کشاورزی است.

از محدودیت ها غافل نشوید!

شما چه حضوری خرید کنید چه اینترنتی باید معایب و مزایای تیلر یا تراکتور دوچرخ مد نظرتان را بدانید. یادتان باشد هر فروشگاه ماشین کشاورزی که انتخاب می‌کنید باید صداقت داشته باشد؛ در کنار مزایا و محاسن تیلر و تراکتورهای دو چرخ خود محدودیت ها و معایب آن را هم مثل قیمت زیاد یا سوخت بالا و… به شما بگوید؛ شما نمی توانید بدون دانستن جزئیات فنی، میزان مصرف، کارایی و به صرفه بودن یک تیلر یا تراکتور دو چرخ نسبت به قیمت آن، خرید موفقی داشته باشید.

قیمت تیلر و تراکتورهای دوچرخ

با توجه به نوسانات بازار قیمت تیلر و تراکتورهای دو چرخ متغیر است. در هر حال با توجه به کارکرد بهینه این ماشین ها قیمت فروش آن مقرون به صرفه می باشد. در راشاماشین همواره قیمت های عرضه شده به نرخ کارخانه و شرکت تولید کننده است. زیرا در فرایند عرضه این محصولات واسطه ای وجود ندارد. تمام هزینه های جانبی که ممکن است در افزایش قیمت تیلرها و تراکتورهای دوچرخ موثر باشد در شرکت راشاماشین حذف شده است. از طرف دیگر جشنواره ها و تخفیفات ویژه ای بر روی این محصول اعمال شده است؛ همه این اقدامات برای رضایت مندی کشاورزان و زارعان زحمتکش این مرز و بوم انجام شده است؛ هدف راشا ماشین این است که قیمت محصول های این شرکت بسیار معقول تر از قیمت های موجود در سطح بازار باشد.

جمع بندی تیلر بخریم یا تراکتور دوچرخ؟

شرکت بزرگ راشا ماشین، تولید کننده ابزار و ماشین آلات کشاورزی با ارائه انواع تیلر و تراکتورهای دوچرخ در تعداد انبوه خدمت دیگری به کشاورزان و زارعان سرزمین ایران ارائه نموده است. راشا ماشین، استفاده از ماشین‌های مدرن کشاورزی را حق تمام کشاورزان این سرزمین‌ می‌داند. به همین منظور تمام تلاش خود را‌ می‌کند تا با ارائه به روزترین ابزار و ماشین آلات کشاورزی تولید شده در سرتاسر دنیا  از جمله تیلرها و تراکتورهای دوچرخ وظیفه خود را در بخش خدمات مشتریان به نحو احسنت به انجام رساند.

شما‌ می‌توانید برای خرید انواع تیلر و تراکتورهای دوچرخ همین الان اقدام کنید و از خدمات به روز راشا ماشین بهره مند شوید.

انواع تیلر و تراکتور دوچرخ   خرید قسطی تیلر

 

02186073850
02186073956
02186073850
02186073956
رفتن به نوار ابزار