Moosakhani

تضمین بهترین قیمت

بدین وسیله شرکت راشا تضمین می نماید ، تمامی محصولات این سایت با پایین ترین قیمت نسبت به سایر شرکت ها و فروشگاههای فیزیکی در سراسر کشور عرضه می شوند و اگر شرکت و یا فروشگاهی برای یک کالا با مشخصات فنی ، برند یکسان و شرایط مشابه قیمت پایین تر از راشا ارائه نموده ، مشتری می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه نماید، در این صورت شرکت راشا برای قدر دانی و در پاسخ به اعتماد مشتری ، اختلاف قیمت آن کالا را به طور کامل به مشتری پرداخت خواهد نمود.

درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت در چه شرایطی پذیرفته می شود؟


هر مشتری بعد از خرید از شرکت راشا، در صورت مواجه با قیمتی پایین تر (در بازه 48 ساعته) می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه داده و مابه التفاوت هزینه پرداخت شده را دریافت نماید. برای اینکه این درخواست قابل پذیرش باشد ، محصولات ارائه شده در سایت شرکت راشا و سایر فروشگاهها باید دارای شرایط یکسان به شرح زیر باشند:

مدل یکسان

محصولات باید از نظر مشخصات فنی ، ظرفیت ، ابعاد ، امکانات و قابلیت ها یکسان باشند.

کالای اصل

کالای مورد نظر اصل باشد و با گارانتی ای مطابق گارانتی ارائه شده در شرکت راشا عرضه شوند.

گارانتی و اصل و یکسان

دارای گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان باشند. زیرا نوع و کیفیت ارائه خدمات گارانتی‌های مختلف و در نتیجه قیمت آنها باهم متفاوت است. بعضی از گارانتی‌ها سابقه خوبی در خدمت رسانی و پاسخ به تعهدات خود ندارند و در عمل صرفا یک ادعا هستند، در واقع بودن یا نبودن بعضی از گارانتی‌ها برای مشتری فرقی ندارد. راشا با این نوع شرکت های گارانتی کننده همکاری نمی‌کند.

قیمت ارائه شده در فروشگاههای دارای مجوز یا وب سایت های دارای نماد الکترونیک

فروشگاهی که محصول مورد مقایسه را ارائه می‌دهد، باید مجاز باشد، و اگر وب سایت است، نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت کسب کرده باشد. در واقع نماد اعتماد الکترونیک جزو شرایط اولیه فعالیت در فروش اینترنتی محصولات است و شرکت راشا جزو وب سایت هایی است که این نماد را دریافت کرده است.

لوازم جانبی اصلی در بسته بندی کالا

شرکت راشا همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات با کیفیت و اصل به همراه داشته باشند.

جهت فروش موجود باشد

کالا با قیمت پایین تر باید در زمان ارائه درخواست به شرکت راشا، در سایت یا فروشگاه مورد نظر جهت فروش موجود باشد. زیرا در بعضی از فروشگاه‌های اینترنتی، یک محصول بعد از ثبت سفارش یا بعد از مدت کوتاهی از سفارش ناموجود می‌شود. در فروشگاه‌های فیزیکی نیز فروشنده باید بتواند مطابق با پیش فاکتور صادر شده، در زمان استعلام شرکت راشا اقدام به ارائه کالا و اثبات ادعای خود نماید.


چگونه می توان برای استفاده از ” تضمین بهترین قیمت ” درخواست داد؟

برای استفاده از تضمین بهترین قیمت و دریافت اضافه هزینه اضافی که برای خرید کالا از شرکت راشا نموده اید، مدارک زیر را به ایمیل Info@rashamachine.com ارسال نمایید.

اگر قیمت پایین تر در یک فروشگاه فیزیکی ارائه شده ، پیش فاکتور برای همان محصولی که از شرکت راشا خریداری نمودید، مدارک زیر را آدرس ایمیل Info@rashamachine.com ارسال نمایید.

پیش فاکتور مذکور باید شامل نام فروشگاه ، اطلاعات تماس ، آدرس و مهر فروشگاه ، نام خریدار ، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور ، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

پیش فاکتور باید صرفا برای همان محصول بصورت تکی و بدون هیچگونه خدمات اضافی ارسال شود ، زیرا گاهی برخی از فروشندگان ، یک محصول را زیر قیمت خرید به مشتری ارائه داده اما به صورت اجباری محصولات جانبی را بیش از حد گران می فروشند. گاهی نیز مشتریان را با هزینه های اضافه و هزینه های خدمات اجباری روبرو کنند.

ایمیل رسمی شرکت راشا برای ارسال اطلاعات : info@rashamachine.com

02186073850
02186073956
02186073850
02186073956
رفتن به نوار ابزار